Sanitaarkeraamika happeline pesuaine Remac 17

Keraamiliste, kahhel- ja fajansspindade, WC-pottide, kraanikausside kontsentreeritud pesuaine
Vali
Tooteleht
Info

Remac 17 eemaldab efektiivselt mustuse, ladestunud soolad, katlakivi ja roostejäljed keraamilistelt, roostevabadelt, fajanss-, kahhel-, klaas-, vaskpindadelt. Remac 17 peseb ruttu ja väikese vaevaga puhtaks kraanikausid, WC-potid, kahhelpinnad. Ka on Remac 17 väga sobiv vahend klaasist ja kristalliat lillevaaside jmt. esemete pesuks.Kasutusjuhend:

Kandke Remac 17 ühtlaselt pinnale. Määrdunumal pinnal laske pesuainel mõjuda 5 - 10 min. Vajadusel peske harjaga. Kergema mustuse korral lahjendage pesuainet veega. Pesuaine eelnev veega lahjendamine on soovitatav ka kahhelpindade pesemisel, et vältida pesuaine tugevat toimet vuugitäitematerjalile. Pestud pinnad loputage korralikult.Ohutusnõuded:

Happelise pesuainega töötades on soovitatav kasutada kummikindaid. Nahale sattunud pesuaine loputage veega korralikult maha. Kontsentraadi sattumisel silma või suhu loputage rohke veega ja vajadusel pöörduge arsti poole.

Ostukorv

 x 

Корзина пуста

© 2021 Besur OÜ
Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.