Pindade kiirdesinfektant Remmi 50

Alkoholide segul põhinev efektiivne desinfektant
Vali
Tooteleht
Info

Laia antimikroobse toimega pihustatav desinfektant Remmi 50 on bakteritsiidse, fungitsiidse ja viirusevastase toimega, mis ei nõrgene ka kokkupuutel valkude, vere ja seerumiga.

Remmi 50 on ette nähtud kasutamiseks meditsiiniasutustes kohtades, kus on vajalik desinfektsioonivaheni kiire toime ja kuivamine, samuti raskesti ligipääsetavatel pindadel ja esemetel: instrumendikapid ja -lauad, mööbel ning ravimi- ja kraadiklaasitopsid, kraadiklaasid, teraapiaseadmed jm. tarvikud.

Kasutamine


Kandke Remmi 50 pinnale lahjendamata kujul, laske toimida. Järgige alkoholi sisaldavate desinfektsiooniainete kasutusjuhiseid ja ohutusnõudeid.

Kasutage biotsiidi ohutult!
Enne kasutamist lugege lisatud teave alati läbi!

Ohutusnõuded

Vältige desinfektandi sattumist silma. Esmaabiks loputage rohke veega ja vajadusel pöörduge arsti poole. Remmi 50 on tuleohtlik. Enne desinfitseerimist lülitage elektrilised seadmed vooluvõrgust välja ja laske pindadel jahtuda. Ärge suitsetage desinfitseerimise ajal.

Ostukorv

 x 

Корзина пуста

© 2021 Besur OÜ
Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.