Kiirdesinfektant Toidu-Remisept

Kiirdesinfektant toiduga kokkupuutuvatele esemetele, seadmetele, pindadele
Vali
Tooteleht
Info

Loputamist mittevajav laia antimikroobse toimega pihustatav desinfektant TOIDU-REMISEPT hävitab Gram-positiivseld ja Gram-negatiivseid baktereid, seeni, viirusi. TOIDU-REMISEPTi kasutatakse toidukäitlusettevõtetes toiduga kokkupuutuvate esemete, seadmete, pindade desinfitseerimiseks kohtades, kus on vajalik desinfektsioonivahendi kiire toime ja kuivamine või ligipääs on raskendatud. Samuti juhul, kui desinfektsiooniprotsessis ei saa kasutada vett või kõrget temperatuuri, on TOIDU-REMISEPTi kasutamine ainuvõimalik lahendus.


Kasutamine

Järgige alkoholi sisaldavate desinfektsioonivahendite kasutamisjuhiseid ja ohutusnõudeid. Toidu-Remisept pihustage puhastatud kuivale desinfitseeritavale pinnale, pind märjake täielikult. Toidu-Remisept hävitab mikroobid 30 sekundiga. Veega loputada pole vaja.

Kasutage biotsiidi ohutult!
Enne kasutamist lugege lisatud teave alati läbi!

Ohutusnõuded


Toidu-Remisept on kergesti süttiv, ei tohi kokku puutuda lahtise tulega, ärge pihustage kuumadele pindadele, elektriga töötavad seadmed lülitage enne desinfitseerimist välja. Hoiduge desinfektandi sattumisest silma. Esmaabiks loputage rohke veega, vajadusel pöörduge arsti poole.

Ostukorv

 x 

Корзина пуста

© 2021 Besur OÜ
Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.