Antimikroobne üldpesuaine Remisan (Remmi 20)

Desinfitseeriva toimega neutraalne pesuaine niiskete ja sanitaarruumide jaoks
Pakend
Vali
Tooteleht
Info

REMISAN (Remmi 20) on apelsini lõhnaga antimikroobse toimega puhastusvahend kõikidele vett-taluvatele pindadele, eriti kohane niiskete või erilist tähelepanu vajavate ruumide ning pindade puhastamisel - meditsiiniasutuste üldkasutatavates ruumids, köökides, vannitubades, duššikabiinides, saunades, WC-des jm.

REMISAN hävitab Gram-positiivseid ja Gram-negatiivseid baktereid, seeni ja desaktiveerib viirusi, vastab standardile EN 1276:2000 (Keemilised desinfektsioonivahendid ja antiseptikumid. Toiduainetes, tööstuses, kodumajapidamises ja ametkondlikel aladel kasutatavate keemiliste desinfitseerivate ja antiseptiliste ainete bakteritsiidse aktiivsuse hindamine.)

Kasutamine

REMISAN on mõeldud igapäevaseks pindade ja põrandate pesemiseks ja desinfitseerimiseks. Toimeaeg kuni 3 min. Kasutatakse 0,5 - 2 %-list töölahust. 2 %-lise töölahuse valmistamiseks võetakse 20 ml REMISANi ja 980 ml vett. Pesulahusega pestud pind ei vaja loputamist. Raskete plekkide korral suurendada doseeringut, loputada.

Kasutage biotsiidi ohutult!
Enne kasutamist lugege lisatud teave alati läbi!

Ohutusnõuded

Vahendi sattumisel silma, suhu või nahale loputada rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole.

Ostukorv

 x 

Ostukorv on tühi.

© 2020 Besur OÜ
Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.