Toidutööstuse desinfitseeriv pesuaine Remal 9

Antimikroobne pesuaine toidukäitlusseadmete samaaegseks pesuks ja desinfitseerimiseks
Pakend
Vali
Tooteleht
Info

Remal 9 on leeliseline antimikroobse toimega pesuaine roostevabast terasest, klaasist, keraamikast ja plastikust pindade desinfitseerivaks pesuks toidutööstuses. Pesuaine bakteritsiidne toime on testitud Terviseameti Kesklaboris. Remal 9 hävitab Gram+, Gram- baktereid, seeni, viirusi.

Remal 9 on loodushoidlik pesuaine, tema koostises puuduvad fosfaadid jt. loodust-saastavad ained, koostisained lagunevad looduses kiiresti ja täielikult.


Kasutamine

Töölahuseks valmistage 1 - 2 %-line vesilahus. Vajalik pesuaine kontsentratsioon sõltub pesuvee temperatuurist, pinna algsaastumisest, vee karedusest, pesumeetodist. Kontsentraat lisage vette. Toimeaeg pinnal 10 - 15 minutit. Peale pesu loputage pinnad hoolikalt. Remal 9 sobib ka kõrg- ja madalsurvepesuritega pesemisel.

Kasutage biotsiidi ohutult!
Enne kasutamist lugege lisatud teave alati läbi!

Ohutusnõuded


Kontsentraadiga töötamisel kasutage kaitsekindaid ja kaitseprille. Silma sattunud pesuaine loputage kohe ära rohke veega ja pöörduge arsti poole. Nahale sattunud pesuaine loputage ära veega ja neutraliseerige nõrga äädikhappelahusega.

Ostukorv

 x 

Ostukorv on tühi.

© 2020 Besur OÜ
Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.