Poesell

Kaubandus- ja teenindusettevõtetes ning üldpuhastuses laialdaste kasutusvõimalustega neutraalne pesuaine
Pakend
Vali
Tooteleht
Info

Poesell on laialdaste kasutusvõimalustega neutraalse pH-ga puhastusaine, mis sobib lakitud, värvitud, plastik-, kivi-, klaas-, metall- ja kummipindade jooksvaks puhastamiseks, on hea vahend vahatatud põrandate pesemiseks, ei tuhmista vaha.


Kasutusjuhend

Tavamustuse eemaldamiseks valmistada 1 - 2 %-line vesilahus. 1 liitri 1 %-lise lahuse valmistamiseks võtta 10 ml POESELLI ja 990 ml vett. Kassalintide puhastuslahusele võib soovi korral lisada paar tilka silikoonõli ning seejärel lahusepudelit loksutada. Pinnad puhastada lahuses niisutatud švammiga, tekstiil- või paberrätiga või pihustada lahust pinnale ning pühkida majapidamispaberi või -lapiga. Metallpindadele lahust mitte pihustada, puhastada lahusega niisutatud lapiga. Pakendamata toiduga kokkupuutuvad pinnad pühkida pärast puhastamist üle puhtas vees niisutatud lapi või švammiga. Läikivad pinnad (klaas, metall, lakk) kuivatada pärast puhastamist.


Ohutusnõuded

Lahused ei mõju pindadele agressivselt. Kontsentraadi sattumisel silma, suhu või nahale loputada rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole.

Ostukorv

 x 

Ostukorv on tühi.

© 2021 Besur OÜ
Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.