Süvapuhastusaine

Tugevatoimeline üldpesuaine
Pakend
Vali
Tooteleht
Info

Vähevahutav tugevatoimeline pesuaine kõigi vett taluvate väga mustade pindade puhastamiseks, eemaldab rasvase ja valgulise mustuse. Sobib põrandate, pestavate seinte, uste, köögisisustuse (külmkappide, pliitide korpuste jmt.) puhastamiseks, ka krobeliste pindade puhul, nätsu- ja liimijälgede eemaldamiseks. SÜVAPUHASTUSAINET tohib kasutada toidukäitlusettevõtetes ja laste- ning hooldeasutustes.


Kasutamine

Pesulahuse vajalik kontsentratsioon sõltub puhastatava pinna mustusest. Tavamustuse eemaldamiseks kasutada 1 - 2 %-list töölahust ja tugeva mustuse korral 2 - 5 %-list töölahust. 1 %-lise lahuse valmistamiseks võtta 10 ml kontsentraati ja 990 ml vett. Väikeste ja raskesti ligipääsetavate pindade puhastamiseks on soovitatav teha lahus pihustiga pudelisse. Töölahus pihustada määrdunud pinnale, lasta toimida 10 sekundit ja pühkida pehme lapi või švammiga. Toiduga kokkupuutuvad pinnad loputada.


Ohutusnõuded

Igapäevaselt mitte kasutada vahatatud pindade pesemiseks, sest eemaldab vaha. Soovitatav on kasutada kummikindaid, et vältida pesuaine kuivatavat mõju nahale. Kontsentraadi sattumisel silma, suhu või nahale loputada rohke veega ja vajadusel pöörduda arsti poole.

Ostukorv

 x 

Ostukorv on tühi.

© 2020 Besur OÜ
Küpsised aitavad meil pakkuda teile e-poes paremat kasutajakogemust. Meie e-poodi kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid.